КИЇВ
11-14 ЖОВТНЯ 2018
НАЖИВО АБО ОН-ЛАЙН


Семінари Гордона Ньюфелда
Психологія розвитку на основі прив'язаності з перших вуст
Семінари
Гордона НьюфелдаВід засновника підходу розвитку на основі прив'язаності та автора бестселера «Не втрачайте своїх дітей»
КИЇВ
11-14 ЖОВТНЯ 2018
НАЖИВО АБО ОН-ЛАЙН
Найголовніше про стосунки
Чому одній людині під силу пройти через втрати і труднощі, вистояти і зберегти здатність відчувати, а iнша ламається й не може відновитися?
Чому деякі пари доживають до срібного весілля, зумiвши зберегти ніжні почуття, а інші розлучаються, не проживши разом і кількох років?
У чому секрет кохання довжиною в життя?
Чому одні діти слухаються і слідують за батьками, зберігаючи допитливість і дослідницьку енергію, а інші стають некерованими або їх нічого не цікавить?
Вся справа у стосунках
Стосунки – ось контекст, у якому дорослішаємо ми та наші діти.
Будь-які стосунки формуються на одних і тих самих принципах, головне – зрозуміти їх і застосовувати. Про це та багато iншого – на авторських семінарах провідного представника психології розвитку й теорії прив'язаності, доктора психологічних наук
Гордона Ньюфелда
Дисциплiна без порушення стосункiв
11 жовтня 10:00-18:00
ЗЛАМАТИСЯ? ВСТОЯТИ? РОЗКВІТНУТИ!
Від стресу і тривог
до психологічної стійкості

12 жовтня 16:00-20:00
ТАНЕЦЬ СТОСУНКІВ
Близькість і прив'язаність у парі
Дводенний інтенсив
13-14 жовтня 10:00-18:00
Встигніть забронювати квиток для участі наживо.
Кількість місць обмежена.
Для кого ці семінари?
Для батьків
Якщо ви не хочете залякувати або виховувати через покарання вашу дитину, але не розумієте, як інакше привчити її до порядку. Якщо вам складно знайти баланс між вседозволеністю і дисципліною. Якщо у вас є бажання встановлювати правила, дисциплінувати дитину, але при цьому ви також хочете зберегти стосунки теплими й довірливими. На семінарі "Дисципліна без порушення стосунків" ви дізнаєтесь, коли можна застосовувати дисциплінарні заходи, а коли вони не працюють. Яких заходів, з погляду теорії розвитку, краще взагалi уникати і чому.
Для подружніх пар і закоханих
У чому секрет довгих і міцних подружніх стосунків? Як поводитися, якщо погляди на виховання дитини відрізняються? Чому вам некомфортно у стосунках та як зробити так, щоб почуватися у них безпечно? Що краще: ієрархія в шлюбі чи рівноправні стосунки? Якщо ці питання вас хвилюють, приходьте на семінар. Свіжий і принципово інший погляд на стосунки в парі, на залежність і турботу крізь призму психології розвитку і теорії прив'язаності на дводенному інтенсиві "Танець стосунків. Близькість і прив'язаність у парі".
Для фахівців помічних професій
Як можна допомогти батькам, які звертаються зі скаргами на проблемну поведінку дітей? Як створити середовище підтримки і прийняття в групі або класі, не вдаючись до покарань і крику? Як застосовувати ті чи iншi дисциплінарні методи, коли вони потрібні, а коли ні? Ці питання будуть розкриті на семінарі "Дисципліна без порушення стосунків".
Для кожного, кому цікава тема психологічної стійкості
Стрес – постійний супутник нашого життя. Чому одні ламаються навіть від невеликої невдачі, а інші не лише можуть встояти, а й стають сильнішими, розкриваючи свій особистісний потенціал? У чому секрет психологічної стійкості і як вона формується? Про це на семінарі "Від стресу і тривог до психологічної стійкості!"
УВАГА!!! Наявність квитків на живу участь уточнюйте в організаторів!
Наталія Ф.
За всієї простоти й відкритості Гордона Ньюфелда в мене було відчуття, ніби я доторкнулася до світила й легенди. Фантастична харизма! Мені здається, що я розповідатиму про це й показуватиму автограф онукам, як деякі прабабусі розповідають, що в молодості були проїздом в Австрії, вальсували і слухали курс у herr Freud. А онуки слухатимуть і не віритимуть :)
Марія Р.
Дякуємо тим, хто сидів поруч – за відчуття єдності! Часом підступали сльози – настільки це було близько, зворушливо та емоційно. Дозволило зазирнути в глиб себе, зрозуміти, пережити якісь моменти. Справили сильне враження велика людяність і простота Ньюфелда, його відкритість і тепле ставлення до людей. Семінар наочно показав, наскільки емоційне сприйняття сильніше й дієвіше, ніж звичне нам логічно-раціональне. Просто читанням книг і статей і навіть слуханням он-лайн важко було б досягти такого прийняття і проникнення в себе підходу Ньюфелда.
Тетяна Савченко
Вразив акцент на пошуку сили всередині себе, на важливості своєї інтуїції. Читати статті, слухати лекції про це – одне, а почути наживо з вуст людини, яка знає, про що мова, вживу – приголомшливо! Зовсім на мене інакше вплинуло!

І на завершення напишу, що ніколи не була прихильницею автографів, скептично до них ставилася, а тут мені було дуже приємно попросити, на ламаній англійській, Гордона підписати мою книгу. Вона, хоч уже розклеюється в одному місці, бо дочка теж любить "почитати" її, набула ще більшої цінності для мене.
Ольга К.
Дуже добре, що був час на питання! Тому що теорія сама по собі – проста й доступна, а ось із практичними додатками теорії іноді виникають труднощі. З відповідей навіть на чужі життєві ситуації дізнаєшся щось і для себе, краще розумієш застосування теорії на практиці.
Наталія Лисак
Взимку 2018 року Гордон Ньюфелд уперше читав Інтенсив «Терапія – мистецтво і наука зцілення» (Акапулько, Мексика). Найголовніше, що я винесла для себе за ці 5 насичених днів, навіть не отримані знання (хоча вони, як завжди, безцінні), а атмосферу, яка була там під час і після занять. У Гордона Ньюфелда є дивовижна здатність донести складний матеріал з якоюсь неймовірною легкістю й доступністю, так, що ти саме відчуваєш його щире бажання передати тобі все те, що він зумів зібрати й узагальнити у своїй лекції. Час летить непомітно. Єдине, що відволікає, – це інсайти, які з тобою трапляються по ходу розповіді.
Софія З.
Якщо говорити алегоріями, то пити знання з пляшки і пити безпосередньо із джерела – це дві величезні різниці. Маса інформації. Фантастичний заряд енергією. І енергією дерзання теж. Дуже на багато важливих речей відкрилися очі, і все повернулося іншим боком. І, так, почуття переповненості інформацією. І бажання побувати ще на кількох живих лекціях, але вже з вужчих питань. Як шкода, що він так далеко!
З питань акредитації преси звертайтеся до організаторів.
Акредитація надається лише співробітникам офіційних ЗМІ (зареєстровані друковані видання, радіо й телебачення, інформаційні та інформаційно-освітні он-лайн портали, сайти) з метою висвітлення подій семінарів Гордона Ньюфелда.
Київ, Конєва, 7б, Liko-School
Семінари відбуватимуться в комфортній просторій залі з ортопедичними м'якими кріслами (Театр "Особистості").


Організатор семінарів
Інститут Ньюфелда

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами:
Е-mail: neufeld@alpha-parents.com
Tel./viber/whatsapp: +380 50 401 3 401
Координатор: Олена Фомічова


https://neufeldinstitute.org/
Iнформаційні партнери