ГОРДОН НЬЮФЕЛД
(DR. Gordon Neufeld)
Всесвітньовідомий клінічний психолог, психотерапевт. Автор підходу про розвиток особистості, заснованого на концепції багаторівневої прив'язаності.
Провідний представник психології розвитку.
Автор бестселеру «Не втрачайте своїх дітей».
Книга перекладена 15 мовами.
Створений ним Інститут Ньюфелда – міжнародна організація, яка допомагає батькам і фахівцям застосовувати психологію розвитку до виховання дітей.
Він пропонує дуже чітку і зрозумілу модель, показуючи, які умови необхідні для успішного дорослішання дитини й перетворення її на самостійну, незалежну особистість, приділяє багато уваги чиннику уразливості та його ролі в «застряганні» дитини у психоемоційному розвитку.
В основі його підходу – дослідження в галузі нейробіології та нейропсихології, психології прив'язаності, психології несвідомого, екзистенціальної філософії, вікової психології та психології розвитку.
У Ньюфелда 40 років професійної практики та особистий досвід виховання своїх п'ятьох дітей і шести онуків.
Моменти біографії Гордона Ньюфелда
Натисніть на заголовок, щоб відкрився текст
  • Протягом майже 20 років викладав в Університеті Британської Колумбії курси з теорії особистості, психології розвитку та дитячо-батьківських стосунків, які користувалися незмінним успіхом у студентів. Таке заглиблення в академічну теорію і дослідження стало для професора Ньюфелда міцною основою для остаточного формування власної всеосяжної теорії людського розвитку.
  • Протягом кількох років працював у судовій психології, надаючи психологічну підтримку засудженим неповнолітнім правопорушникам, які скоїли насильницькі злочини. Глибоке занурення в культуру агресії та насильства підтримувало прагнення Гордона Ньюфелда пізнати зсередини цю незвідану динаміку і, зрештою, сприяло створенню новаторських розробок у сфері теорії агресії.
  • Отримав ступінь бакалавра в Університеті Вінніпега і наукові ступені в Університеті Британської Колумбії (Ванкувер). У 1975 році захистив докторську дисертацію на основі пошуків і досліджень у галузі клінічної та вікової психології. Отримав видатні нагороди за свої навчальні досягнення (Медаль Генерал-губернатора Канади), а також за дослідження в його докторській дисертації (нагорода Асоціації психологів Британської Колумбії).
  • Працював психотерапевтом і консультантом протягом 40 років (зараз на пенсії), відкривши в консультуванні батьків новий підхід до психічного здоров'я дітей. Цей підхід орієнтований на те, щоб допомогти батькам стати відповіддю на потреби своїх дітей незалежно від джерел проблемної поведінки. Такий підхід повертає батькам місце ведучого у стосунках зі своїми дітьми. Нині Гордон Ньюфелд навчає інших психотерапевтів розробленим ним методикам психотерапевтичного втручання.
  • Автор – у співавторстві з колегою Габором Мате – книжки «Не втрачайте своїх дітей» (Hold On To Your Kids, 2004), опублікованої у видавництвах Knopf у Канаді, Random House у Нью-Йорку, Ресурс у Росії. Ця книжка присвячена ключовій ролі стосунків дитини із близькими їй дорослими, а також описує процеси здорового і благополучного розвитку дітей, їх легкого й успішного виховання. Книжка була перевидана у 2013 році з двома додатковими главами про життя з дітьми в цифрову епоху. Сьогодні вона опублікована 15 мовами, у тому числі російською.
  • Розробив понад двадцять курсів, які дають дорослим можливість краще розуміти своїх дітей. Деякі з курсів викладаються в університетах, і багато з них перекладені різними мовами. В Інституті Ньюфелда завдяки інтернет-технологіям усі курси доступні зацікавленим викладачам, фахівцям, які працюють у сфері надання допомоги, і батькам в усьому світі.
Київ, Конєва, 7б, Liko-School
Семінари відбуватимуться в комфортній просторій залі з ортопедичними м'якими кріслами (Театр "Особистості").


Організатор семінарів
Інститут Ньюфелда

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами:
Е-mail: neufeld@alpha-parents.com
Tel./viber/whatsapp: +380 50 401 3 401
Координатор: Олена Фомічова


https://neufeldinstitute.org/