Семінар Гордона Ньюфелда
з дитячо-батьківських стосунків
ДИСЦИПЛІНА БЕЗ ПОРУШЕННЯ СТОСУНКІВ
Участь наживо
або он-лайн
11 жовтня 2018
10:00-18:00 (Київ)
Київ, Liko-School
вул. Конєва, 7б
ДИСЦИПЛІНА БЕЗ ПОРУШЕННЯ СТОСУНКІВ


Семінар Гордона Ньюфелда
з дитячо-батьківських стосунків


Участь наживо або он-лайн
Київ, Liko-School
вул. Конєва, 7б


11 жовтня 2018
10:00-18:00 (Київ)
СТРАТИТИ НЕ МОЖНА ПОМИЛУВАТИ
Питання дисципліни хвилює батьків буквально з перших днів появи дитини. Брати чи не брати на руки, бігти на перший поклик чи виховувати терплячість. Далі більше: виставлення кордонів, привчання до порядку, рутини, ввічливості. Не встигнеш як слід виховати одну дитину, з появою сиблінга проблем стає ще більше. Як зробити так, щоб старша не ображала молодшу, ділилася іграшками і, бажано, допомагала мамі? Вир проблем із дисципліною іноді стає занадто бурхливим: дитина не слухається, сперечається, грубіянить, не виконує вказівки і нехтує порадами. Додайте сюди постійний безлад, небажання класти речі на місце й робити уроки. Схоже на школу виживання, а не на щасливе батьківство, про яке ми так мріємо, чекаючи малюка. Як же нам упоратися з виром поведінкових проблем?
Ви втомилися від непослуху і спалахів агресії в дитини, вона ніби не чує вас, сперечається, і з'являється відчуття, що це дитина керує вами.
Ви вкотре обіцяєте собі не кричати і не зриватися на дитину, але вона в черговий раз не слухається, і ви знову це робите.
Ви хотіли б давати свободу вибору й не тиснути, але бачите, що вседозволеність не йде на користь.
Ви втомилися від "чарівних технік", які радять різні психологи, і бачите, що все це не працює або працює не так, як ви очікували.
Ви розумієте, що стосунки важливі, і боїтеся, що ваші дисциплінарні заходи негативно позначаться на ваших взаємовідносинах з дитиною.
Чи потрібні заборони в житті дитини? Як виставляти кордони і зберігати стосунки?
Усі батьки так чи інакше замислюються на цими питаннями. Але не кожному вдається знайти баланс і зберегти теплі стосунки з дітьми на довгі роки. Немає чарівних технік, які були б однаково ефективними в будь-якій ситуації, коли ми стикаємося з неприйнятною поведінкою. Але є загальні закони розвитку, через які проходять усі діти незалежно від статі, національності, місця проживання та віросповідання.
Те, що ми робимо, залежить від того, що ми бачимо.

Ви навчитеся бачити за неприйнятною поведінкою корінь проблеми, здобудете впевненість у своїй здатності вирішувати проблеми поведінки, не перешкоджаючи стосункам і розвитку.
Гордон Ньюфелд запропонує дисциплінарні стратегії, що відповідають сучасному науковому знанню про потреби розвитку дитини, безпечні з позиції прив'язаності і сприятливі для процесів дорослішання.
Чому деякі діти від природи поводяться гарно?
Риси дітей з гарною поведінкою, які вони? Чому деякі діти поводяться добре нібито природним чином? Ви дізнаєтеся про передумови, які лежать в основі гарної поведінки.
Дисциплінарні методи, яких варто уникати, і чому
Ви довідаєтесь про те, як поширені сьогодні методи дисциплінарного впливу, засновані на підвищенні тривоги дитини, на покаранні й заохоченні, впливають на поведінку й розвиток дитини. Як вони впливають на розвиток особистості і яка є альтернатива?
8 практик безпечної і природної дисципліни
Які стратегії поведінки ефективні як у різних ситуаціях, так і під час інциденту? Як знайти рішення проблеми, що лежить в основі неприйнятної поведінки? Які методи дисципліни сприяють активному процесу дорослішання і становлення особистості?
Дисципліна для незрілих дітей і дітей, які застрягли в емоційному і психологічному розвитку
Чому найпоширеніші методи дисципліни не працюють як з незрілими дітьми (молодший та середній вік), так і з підлітками, які застрягли в емоційному і психологічному розвитку? Для них також існує вирішення проблеми, і ми про це розповімо.
Для кого цей семінар?
1
Якщо Ви батьки
Ви дізнаєтеся, як працювати із причиною проблеми, а не боротися із симптомами. Набудете впевненості й дізнаєтеся, коли і які дисциплінарні заходи слід застосовувати, а яких із погляду психології розвитку слід уникати.
2
Якщо Ви педагог
Ви зможете зрозуміти, яка Ваша роль у вирішенні проблем з поведінкою і як Ви можете допомогти своїм учням і їхнім батькам. Дізнаєтеся, як уникнути зайвої ліберальності або авторитарності. Зможете знайти свій баланс у стосунках учень – учитель – батьки.
3
Якщо Ви фахівець помічних професій
Ви зможете ефективно працювати з батьками й дітьми, впливаючи на причини проблем з поведінкою.
Ви зможете бачити не лише симптоми, прояви тієї чи іншої поведінки, а що саме стоїть за цим, корінь самої проблеми.
Що кажуть учасники?
Наталія Ф.
За всієї простоти й відкритості Гордона Ньюфелда в мене було відчуття, ніби я доторкнулася до світила й легенди. Фантастична харизма! Мені здається, що я розповідатиму про це й показуватиму автограф онукам, як деякі прабабусі розповідають, що в молодості були проїздом в Австрії, вальсували і слухали курс у herr Freud. А онуки слухатимуть і не віритимуть :)
Марія Р.
Дякуємо тим, хто сидів поруч – за відчуття єдності! Часом підступали сльози – настільки це було близько, зворушливо та емоційно. Дозволило зазирнути в глиб себе, зрозуміти, пережити якісь моменти. Справили сильне враження велика людяність і простота Ньюфелда, його відкритість і тепле ставлення до людей. Семінар наочно показав, наскільки емоційне сприйняття сильніше й дієвіше, ніж звичне нам логічно-раціональне. Просто читанням книг і статей і навіть слуханням он-лайн важко було б досягти такого прийняття і проникнення в себе підходу Ньюфелда.
Тетяна Савченко
Вразив акцент на пошуку сили всередині себе, на важливості своєї інтуїції. Читати статті, слухати лекції про це – одне, а почути наживо з вуст людини, яка знає, про що мова, вживу – приголомшливо! Зовсім на мене інакше вплинуло!

І на завершення напишу, що ніколи не була прихильницею автографів, скептично до них ставилася, а тут мені було дуже приємно попросити, на ламаній англійській, Гордона підписати мою книгу. Вона, хоч уже розклеюється в одному місці, бо дочка теж любить "почитати" її, набула ще більшої цінності для мене.
Ольга К.
Дуже добре, що був час на питання! Тому що теорія сама по собі – проста й доступна, а ось із практичними додатками теорії іноді виникають труднощі. З відповідей навіть на чужі життєві ситуації дізнаєшся щось і для себе, краще розумієш застосування теорії на практиці.
Наталія Лисак
Взимку 2018 року Гордон Ньюфелд уперше читав Інтенсив «Терапія – мистецтво і наука зцілення» (Акапулько, Мексика). Найголовніше, що я винесла для себе за ці 5 насичених днів, навіть не отримані знання (хоча вони, як завжди, безцінні), а атмосферу, яка була там під час і після занять. У Гордона Ньюфелда є дивовижна здатність донести складний матеріал з якоюсь неймовірною легкістю й доступністю, так, що ти саме відчуваєш його щире бажання передати тобі все те, що він зумів зібрати й узагальнити у своїй лекції. Час летить непомітно. Єдине, що відволікає, – це інсайти, які з тобою трапляються по ходу розповіді.
Софія З.
Якщо говорити алегоріями, то пити знання з пляшки і пити безпосередньо із джерела – це дві величезні різниці. Маса інформації. Фантастичний заряд енергією. І енергією дерзання теж. Дуже на багато важливих речей відкрилися очі, і все повернулося іншим боком. І, так, почуття переповненості інформацією. І бажання побувати ще на кількох живих лекціях, але вже з вужчих питань. Як шкода, що він так далеко!
УВАГА! Кількість місць для участі наживо обмежена!
Участь наживо
$160
Оnline-трансляцiя
$130
** Для студентів Інституту Ньюфелда (вчилися або вчитеся на інтенсивах) діє спеціальна ціна.
Ціни можна уточнити на сайті Інституту Ньюфелда. При реєстрації вкажіть у коментарі рік навчання та інтенсив, на якому Ви навчалися (або і те, й інше).
*** Знижка на квиток для другого члена сім'ї (чоловіка / дружини) – 50%.
**** Знижки групам від 5 осіб на очну участь. Знижки не сумуються.
Деталі в організаторів (neufeld@alpha-parents.com).
Реєстрація
Откуда Вы?
Какие семинары Вы хотели бы посетить?
Учились ли Вы на Интенсивах в Институте Ньюфелда?
Пожалуйста, укажите в комментарии год, когда Вы учились на Интенсиве/Интенсивах
Оставьте комментарий, если считаете, что это необходимо
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных
З питань акредитації преси звертайтеся до організаторів.
Акредитація надається лише співробітникам офіційних ЗМІ (зареєстровані друковані видання, радіо й телебачення, інформаційні та інформаційно-освітні он-лайн портали, сайти) з метою висвітлення подій семінарів Гордона Ньюфелда.
Київ, Конєва, 7б, Liko-School
Семінари відбуватимуться в комфортній просторій залі з ортопедичними м'якими кріслами (Театр "Особистості").


Організатор семінарів
Інститут Ньюфелда

Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами:
Е-mail: neufeld@alpha-parents.com
Tel./viber/whatsapp: +380 50 401 3 401
Координатор: Олена Фомічова


https://neufeldinstitute.org/
Семінари Гордона Ньюфелда в Києві
Iнформаційні партнери