Семінар Гордона Ньюфелда
з дитячо-батьківських стосунків
ЗЛАМАТИСЯ? ВСТОЯТИ? РОЗКВІТНУТИ!
Вiд стресу и тривог до психологiчної стiйкостi
12 жовтня 2018
16:00-20:00 (Київ)
участь наживо
або он-лайн

Київ, Liko-School
вул. Конєва, 7б
ВІД СТРЕСУ І ТРИВОГ ДО ПСИХОЛОГІЧНОЇ СТІЙКОСТІ


Київ, Liko-School
12 жовтня 2018
16:00-20:00 (Київ)
Участь особисто або он-лайн
вул. Конєва, 7б


ЗЛАМАТИСЯ? ВСТОЯТИ? РОЗКВІТНУТИ!
Семінар Гордона Ньюфелда з дитячо-батьківських стосунків


Стрес – постійний супутник нашого життя. Чому одні ламаються навіть від невеликої невдачі, а інші не лише можуть встояти, а й стають сильнішими, розквітають, розкриваючи свій особистісний потенціал? Спираючись на 40-річну практику й останні відкриття в нейропсихології, Гордон Ньюфелд розповість, у чому секрет психологічної стійкості і як вона формується.
ЯКЩО кожна дитина має потенціал бути сповненою життєвих сил, завзятою, винахідливою, перетворювати свої недоліки на достоїнства, знаходити переваги в труднощах та обмеженнях, жити повноцінним життям, приходити до тями після життєвих ран і втрат і впевнено давати раду зі стресом, то...
ЧОМУ одні здатні відновлюватися після стресів, негараздів, втрат і проблем, тоді як інші прогинаються під їх тягарем і стають емоційно пригніченими й не здатними функціонувати, як раніше?
ЯК нам виростити дітей, яких би не руйнували життєві труднощі й невдачі, які б відновлювалися після травм і отримували користь вiд несприятливих обставин? Як нам наділити їх здатністю адаптуватися після душевних i життєвих ран і втрат або неможливості отримувати завжди те, чого хочеться?
Кожна людина має потенціал психологічної стійкості, але не кожна здатна його розкрити. Психологічна стійкість не передається генетично, нею не можна керувати, цьому неможливо навчитися. Але її можна розвинути! І дитинство – ідеальний час для цього.
Гордон Ньюфелд розкриє секрети розвитку психологічної стійкості як у наших дітях,
так і в нас самих.
ПОГОВОРИМО про те, що таке психологічна стійкість
У чому різниця між справжньою стійкістю і уявної адаптацією (пристосуванням) до життєвих ситуацій.
ЗРОЗУМІЄМО, у чому полягає наша батьківська роль
Що ми як батьки або інші дорослі, які опікуються дитиною, можемо зробити і які умови створити, щоб наші діти виросли психологічно стійкими й були здатними відновлюватися після життєвих втрат і негараздів.
ДІЗНАЄМОСЯ, як допомогти нашим дітям не зламатися, а встояти й розквітнути
Як нам або нашим дітям перетворювати свої недоліки на чесноти, як знаходити переваги в труднощах та обмеженнях. Як жити повноцінним життям, незважаючи на можливі особливості розумового або фізичного розвитку.
РОЗБЕРЕМОСЯ, чому одні люди здатні відновлюватися, а інші ні
Чому одні прогинаються під тягарем негараздів і стають емоційно пригніченими й не здатними функціонувати як раніше, а інші легко відновлюються.
ОБГОВОРИМО цінність емоцій
Розберемося з так званими "негативними" й "позитивними" емоціями. Дізнаємося, як вони впливають на нашу здатність адаптуватися, чи потрібні вони і яка їхня роль у стресовій ситуації.
ПОДІЛИМОСЯ новим розумінням ролі гри в цьому процесі
Про роль гри для психологічної стійкості та відновлення сьогодні багато говорять у світлі нейрофізіології, але не будь-яка гра сприяє розвитку психологічної стійкості.
Психологічна стійкість – це не тільки здатність відновлюватися після стресів і тривог, а й можливість, відштовхнувшись від них, – розквітнути...
Що кажуть учасники?
Наталія Ф.
За всієї простоти й відкритості Гордона Ньюфелда в мене було відчуття, ніби я доторкнулася до світила й легенди. Фантастична харизма! Мені здається, що я розповідатиму про це й показуватиму автограф онукам, як деякі прабабусі розповідають, що в молодості були проїздом в Австрії, вальсували і слухали курс у herr Freud. А онуки слухатимуть і не віритимуть :)
Марія Р.
Дякуємо тим, хто сидів поруч – за відчуття єдності! Часом підступали сльози – настільки це було близько, зворушливо та емоційно. Дозволило зазирнути в глиб себе, зрозуміти, пережити якісь моменти. Справили сильне враження велика людяність і простота Ньюфелда, його відкритість і тепле ставлення до людей. Семінар наочно показав, наскільки емоційне сприйняття сильніше й дієвіше, ніж звичне нам логічно-раціональне. Просто читанням книг і статей і навіть слуханням он-лайн важко було б досягти такого прийняття і проникнення в себе підходу Ньюфелда.
Тетяна Савченко
Вразив акцент на пошуку сили всередині себе, на важливості своєї інтуїції. Читати статті, слухати лекції про це – одне, а почути наживо з вуст людини, яка знає, про що мова, вживу – приголомшливо! Зовсім на мене інакше вплинуло!

І на завершення напишу, що ніколи не була прихильницею автографів, скептично до них ставилася, а тут мені було дуже приємно попросити, на ламаній англійській, Гордона підписати мою книгу. Вона, хоч уже розклеюється в одному місці, бо дочка теж любить "почитати" її, набула ще більшої цінності для мене.
Ольга К.
Дуже добре, що був час на питання! Тому що теорія сама по собі – проста й доступна, а ось із практичними додатками теорії іноді виникають труднощі. З відповідей навіть на чужі життєві ситуації дізнаєшся щось і для себе, краще розумієш застосування теорії на практиці.
Наталія Лисак
Взимку 2018 року Гордон Ньюфелд уперше читав Інтенсив «Терапія – мистецтво і наука зцілення» (Акапулько, Мексика). Найголовніше, що я винесла для себе за ці 5 насичених днів, навіть не отримані знання (хоча вони, як завжди, безцінні), а атмосферу, яка була там під час і після занять. У Гордона Ньюфелда є дивовижна здатність донести складний матеріал з якоюсь неймовірною легкістю й доступністю, так, що ти саме відчуваєш його щире бажання передати тобі все те, що він зумів зібрати й узагальнити у своїй лекції. Час летить непомітно. Єдине, що відволікає, – це інсайти, які з тобою трапляються по ходу розповіді.
Софія З.
Якщо говорити алегоріями, то пити знання з пляшки і пити безпосередньо із джерела – це дві величезні різниці. Маса інформації. Фантастичний заряд енергією. І енергією дерзання теж. Дуже на багато важливих речей відкрилися очі, і все повернулося іншим боком. І, так, почуття переповненості інформацією. І бажання побувати ще на кількох живих лекціях, але вже з вужчих питань. Як шкода, що він так далеко!
Участь наживо
$120
Он-лайн трансляція
$90
** Для студентів Інституту Ньюфелда (вчилися або вчитеся на інтенсивах) діє спеціальна ціна.
Ціни можна уточнити на сайті Інституту Ньюфелда. При реєстрації вкажіть у коментарі рік навчання та інтенсив, на якому Ви навчалися (або і те, й інше).
*** Знижка на квиток для другого члена сім'ї (чоловіка / дружини) – 50%.
**** Знижки групам від 5 осіб на очну участь. Знижки не сумуються.
Деталі в організаторів (neufeld@alpha-parents.com).
Откуда Вы?
Какие семинары Вы хотели бы посетить?
Учились ли Вы на Интенсивах в Институте Ньюфелда?
Пожалуйста, укажите в комментарии год, когда Вы учились на Интенсиве/Интенсивах
Оставьте комментарий, если считаете, что это необходимо
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных
З питань акредитації преси звертайтеся до організаторів.
Акредитація надається лише співробітникам офіційних ЗМІ (зареєстровані друковані видання, радіо й телебачення, інформаційні та інформаційно-освітні он-лайн портали, сайти) з метою висвітлення подій семінарів Гордона Ньюфелда.
Київ, Конєва, 7б, Liko-School
Семінари відбуватимуться в комфортній просторій залі з ортопедичними м'якими кріслами (Театр "Особистості").

Організатор семінарів
Інститут Ньюфелда
https://neufeldinstitute.org/


Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нами:

Е-mail: neufeld@alpha-parents.com
Tel./viber/whatsapp: +380 50 401 3 401
Координатор: Олена Фомічова
Семінари Гордона Ньюфелда в Києві
Iнформаційні партнери